Ce este Wellness Show?
Cand?
23 – 26 septembrie 2010
Unde?
ROMEXPO. Pavilionul 13
Organizatori:
Euroexpo Trade Fairs & Romexpo
Eforturile concentrate ale echipei noastre sunt canalizate pe aducerea publicului Dvs. tinta in calitate de vizitatori ai expozitiei!
Profil public tinta:
Persoane de sex feminin si masculin cu: varsta intre 25–50 ani; preocupate de aspectul fizic, ingijirea corporala si o stare de armonie generala. Venituri medii si peste medie (presedinti, directori de firme, CEO, directori de institutii bancare si financiare, parlamentari si membri ai guvernului, diplomati, reprezentanti ai diverse institutii si organizatii internationale, manageri de agentii de publicitate, creatori de moda, VIP-uri locale, impresari, sportivi, medici, avocati, notari, instructori personali).
TEMATICA a fost impartita in 4 categorii principale, cu diviziunile aferente:
1. Fitness si modelare corporala;
2. Frumusete;
3. Relaxare;
4. Sanatate.
ASUL DIN MANECA al evenimentelor organizate de Euroexpo Trade Fairs este… sustinerea mediatica a trustului INTACT Media Group.
Asadar, Wellness Show va beneficia – in principal – de o ampla campanie de promovare pe diferite canale media:
• TV - Antena1, Antena2, Antena3, Euforia TV, GSP TV;
• Radio - Radio ZU;
• Presă scrisă (de specialitate & de larg tiraj): Felicia, Confidential, Good Food, Good Homes, Jurnalul National, Saptamana Financiara; Financiarul, Gazeta Sporturilor;
• Online.
Mai multe detalii veti putea gasi in curand pe www.wellnessshow.ro
Dincolo de nopțile nedormite – Inegalitatea tăcută cu care se confruntă comunitatea LGBT+
Studiu: 11% dintre români nu merg niciodată la evenimente culturale! Lipsa timpului și a banilor sunt principalele motive
Frica de stomatolog, o realitate ignorată: 75% dintre români se plâng de o sănătate orală proastă - sau foarte proastă
Între un copil de 14 ani și un bărbat de 40 de ani NU există o relație de iubire. Nu a fost o poveste de dragoste. A fost abuz.